Finanšu izglītības nedēļa 2013

2013. gada 18. – 22. martā notika pirmā Finanšu izglītības nedēļa Latvijā, lai aktualizētu jautājumu par finanšu zināšanu nozīmi katra cilvēka dzīvē un ikdienā, kā arī stāstītu par jau pieejamiem resursiem savu zināšanu vairošanā.

Finanšu izglītības nedēļas 2013 ietvaros tika publiskots pirmo reizi apkopots finanšu izglītības virtuālo aktivitāšu saraksts, mudinot gan bērnus un jauniešus, gan pieaugušos ar dažādu testu un uzdevumu palīdzību noskaidrot savu finanšu zināšanu līmeni.

Pasākumus Finanšu izglītības nedēļā 2013 nodrošināja FKTKValsts izglītības satura centrsLatvijas BankaBanku augstskolaPatērētāju tiesību aizsardzības centrs, Junior Achievement LatviaLatvijas Komercbanku asociācija, kā arī vairākas komercbankas, kuras aktīvi iesaistījušas finanšu izglītības aktivitāšu izstrādē un veicināšanā. Partneri visas nedēļas garumā katru dienu piedāvāja kādu izglītojošu aktivitāti Rīgā un Latvijas novados – izglītojošas izstādes un seminārus, partneru ziņojumus par aktuālu pētījumu rezultātiem, lekcijas skolās un ekskursijas.

Vairāk informācijas par Finanšu izglītības nedēļu 2013 lasi Finanšu un kapitāla tirgus komisijas mājaslapā.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *